امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

اطلاعيه ختم قرآن كريم

بار الها...به  حرمت اين ماه مبارك،  به  ما همان لذتي را از خواندن قرآن و درك مفاهيم قرآني عطا فرما ، كه به خوبان،  خاصان و صالحانت عطا كردي.
واحد بسيج خواهران پايگاه مقاومت بسيج شهيد صفاريان به اطلاع كليه همكاران محترم مي رساند:
با توجه به استقبال همكاران در راستاي ختم گروهي قرآن كريم در سال گذشته، امسال نيز به لطف پروردگار متعال توفيق يافتيم تا از 240 نفر جهت اين طرح قرآني ثبت نام به عمل آوريم.
لذا از همكاران محترم تقاضا مي شود درخواست هاي خود را از طريق اتوماسيون اداري براي خانم حيدرنيا (داخلي 2211) حداكثر تا روز چهارشنبه  مورخ 31/02/93 ارسال نمايند.
لطفاً  موارد ذيل نيز  درنظر گرفته شود:
1- اولين روز ختم قرآن تاريخ 08/04/93 مصادف با اولين روز ماه مبارك رمضان خواهد بود .
2- همكاران محترم تهران، آدرس كامل خود را به همراه شماره تلفن نيز  از طريق اتوماسيون ارسال نمايند تا در اسرع وقت كتابچه راهنما براي ايشان فرستاده شود .
3- ختم قرآن فقط مختص خواهران نيست، خانواده ها نيز مي¬توانند در اين طرح ثبت نام نمايند.
4- ختم قرآن براي هر فرد در طي 240 روز ( شروع ختم از 08/04/93 پايان ختم 04/12/93) مي باشد، همچنين خواندن قرآن به همراه ترجمه آن جهت شركت كنندگان در اين طرح الزامي است.
شايان ذكر است در اين طرح قرآني نيت هايمان را سلامتي و تعجيل در فرج حضرت امام زمان (عَجّ ا...) و حاجات 239 نفر ديگر قرار دهيم .
راهنماي ختم قرآن :
با تقسيم بندي قرآن كريم به 240 قسمت ( كه هر بخش آن در نيم حزب و براساس كتابت عثمان طه تنظيم شده است ) ؛ همراه با امكان نشانه گذاري در كتاب مورد نظر ختم قرآن را در فواصل زماني معين بصورت فردي يا گروهي تسهيل مي نمايد. برنامه ما ختم قرآن با ترجمه است ؛ كه انشاا... با همكاري 240 نفر در مدت 240 روز 240 بار ؛ قرآن ختم خواهد شد. . هر فرد هر روز نيم حزب را باتوجه به ترجمه آن مي خواند . (حزب هاي افراد مختلف متفاوت است .) كه در پايان دوره ؛ خود شخص نيز يك دور قرآن را ختم نموده است . شايان ذكر است : شركت منظم افراد در خواندن نيم حزب در هرروز باعث ختم روزانه مي شود و عدم حضور يك فرد و تنها يك فرد باعث عدم ختم قرآن مي گردد .
دوستان حتماً قبل از شروع ختم قرآن به توضيحات صفحه اول كتابچه راهنما  مراجعه نمايند.
واحد بسيج خواهران سازمان ملي استاندارد ايران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993