امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در سازمان ملی استاندارد ایران

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران، مراسم گرامیداشت هفته بسیج یک شنبه مورخ 9/9/93 در سالن شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران برگزار گردید.

 

در این مراسم بعد از قرائت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران غلامی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج  شهید صفاریان ضمن خیر مقدم به حاضرین مطالبی پیرامون واژه بسیج، فرهنگ بسیج و جایگاه بسیج بیان نموده و ولایت مداری را بارزترین ویژگی بسیج خواند و در پایان سخنان خود از تمامی عوامل برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج  قدردانی نمود.

پس از سخنان ایشان سرکار خانم پیروزبخت ریاست سازمان با اشاره به سیر تاریخی تشکیل بسیج و تغییر توقعات کنونی از بسیج، تجهیز بسیج به سلاح تخصص و دانایی را ضروری دانست و با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری فرهنگ بسیجی را پیشرو بودن در همه عرصه ها ذکر نمود و  افزود مسئولیت پذیری و بصیرت دو رکن اساسی از مولفه های بسیج هستند که می توانند به فراگیر کردن تفکر بسیجی کمک بسزایی داشته باشند.

در ادامه مراسم جناب آقای دکتر اکبریان نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با تبریک ولادت هفتمین اختر آسمان امامت و ولایت و هفته بسیج، ابتدا مطالبی در مورد اهمیت جایگاه سازمان ملی استاندارد در دفاع از حقوق مصرف کنندگان و پشتیبانی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سازمان ملی استاندارد بیان داشتند و اظهار امیدواری کردند تا با تلاش تمامی کارکنان، سازمان ملی استاندارد جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

دکتر اکبریان در ادامه بسیج را تشکلی خواندکه دفتر تشکیل آن را همه مجاهدین امضا نموده اند. ایشان بسیج را مدافع دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و افزود بسیج مختص زمان و مکان خاصی نمی باشد.

 نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود عمل نکردن غرب به تعهدات خود را علت اصلی عدم حصول توافق در مذاکرات هسته ای عنوان کرد و افزود غرب همواره از پیشرفت ایران و فراگیری روحیه جهادی و تفکر بسیجی در هراس بوده و به همین دلیل همواره سعی در تضعیف و انزوای نظام جمهوری اسلامی ایران دارد این در حالی است که اتفاقات سوریه، لبنان و عراق حاکی از قدرتمندی نظام به برکت خون شهدا،حضور مردم و مدیریت مقتدرانه مقام معظم رهبری می باشند.

در این مراسم که با اجرای مجری توانمند سیما آقای سید جواد هاشمی برگزار گردید برنامه های متنوعی از قبیل تواشیح، نمایش و سرود توسط گروه تواشیح ذکر، گروه نمایش بی نشان و گروه ارکستر هنرمند حماسی آقای محمد گلریز به اجرا در آمد.

 در پایان این مراسم از تنی چند از بسیجیان نمونه و فرماندهان پایگاه های استانی تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993