امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در سازمان ملی استاندارد ایران

به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد در این مراسم که با حضور رییس ، معاونان و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران  و  حضور گسترده بسیجیان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران به همراه خانواده هایشان برگزار شد، نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با تبریک ایام مبارک دهه فجر ، با اشاره به معانی و مفاهیم نهفته در سوره والفجر ، گفت : در تفسیر المیزان ، سوره والفجر در 4 بخش سوگند ، انتقام ، امتحان و پاداش تفسیر شده است که در نهایت همه بخش های آن انسانها را به آرامش دعوت می کند.

وی با بیان اینکه تفسیر سوره والفجر با شرایط دوران انقلاب اسلامی مطابقت دارد اظهار داشت : به همین منظور این دهه را دهه فجر نامگذاری کردند.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، افزود : رشادت ها و فداکاریهای مردم بیدار جمهوری اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب ، طلیعه نور را برای جهان اسلام به ارمغان آورد که ما موظف به پاسداری از این نظام در تمامی عرصه های زندگی هستیم .

پیروزبخت ، سپس به تبیین مسئولیت خطیر این سازمان و اهتمام دولت  در حفظ سلامت و امنیت جامعه پرداخت و گفت : باید با روحیه ای انقلابی و بکارگیری از دانش و آگاهی ، توقع دولت و مطالبه ملت را به بهترین نحو پاسخگو باشیم.

وی با بیان اینکه سازمان ملی استاندارد ایران به منظور گسترش همکاری ها و رفع موازیکاری ها ، تفاهم نامه های متعددی با سازمان های مختلف به امضا رسانده است ، افزود : لازم است با بهره گیری از روش های نوین و تغییر رویکردها ، گزارش عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در بین اعضای هیات دولت در سال آینده بسیار ارزنده تر از امسال باشد.

گفتنی است : این جشن باشکوه که توسط مجری توانمند سیمای جمهوری اسلامی اقای دکتر شفازاده اجرا شد، برنامه های متنوع و شادی توسط هنرمندان مطرح کشور به اجرا درامد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993