امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه و میلاد فرخنده امام زمان ( عج) در سازمان ملی استاندارد

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد: به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد فرخنده امام زمان ( عج ) و همچنین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر جشن باشکوهی با حضور رییس ، معاونان ، مشاوران ، مدیران و جمع کثیری از کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران به همت پایگاه مقاومت شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد در روز یکشنبه دهم خرداد ماه در سالن شهید صفاریان در کرج برگزار شد.
 
این مراسم  با اجرای مجریان توانمند سیما آقایان دکتر شفازاده و اقبال واحدی بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی ایران آغاز گردید و ابتدا حجت الاسلام محمدرضا میلانی نژاد ، مشاور رییس و رییس شورای فرهنگی سازمان ملی استاندارد ایران، با اشاره به میلاد  سالار شهیدان، امام حسین (ع) ؛ علمدار کربلا، ابوالفضل العباس و حضرت امام زین‏ العابدین علیه السلام ، در وصف شخصیت والای امام سوم شیعیان و جایگاه والای آن حضرت در پیشگاه خداوند متعال سخنرانی کرد.

مشاور فرهنگی رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه نیمه ‏شعبان از جمله اعیاد بزرگ در اذهان شیعیان و محبان اهل ‏بیت (ع ) است ، گفت :نیمه شعبان روز میلاد بزرگ مردى است که ظهورش را به انتظار نشسته ایم .

در ادامه این مراسم نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، با اشاره به ماه پرفضیلت شعبان گفت : تقارن این ماه با ماه خرداد ، پراز خیر و برکت است و فلسفه انتظار فرج از نیمه خرداد برای ما بارزتر می شود.

پیروزبخت به بیان تفسیر یک فیلسوف فرانسوی نسبت به مذهب اسلام و امام زمان ( عج ) پرداخت و افزود : هم اکنون برخی از حکومت های خودکامه به دلیل شیعه ستیزی نگاه مثبتی به اسلام ندارند که در این میان تفسیر فلاسفه غربی در خصوص اهمیت مسئله ظهور می تواند نقش اسلام را در دنیای غرب نمایان تر جلوه دهد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران،  ظهور ، حضور و انتظار را سه رکن اساسی مورد توجه در زمان غیبت امام زمان ( عج ) دانست و گفت : هریک از ما موظفیم که با رعایت ظهور و حضور از منتظران واقعی آن حضرت با اعمال و رفتار خود باشیم.

پیروزبخت بااشاره به حساس بودن زمان و موقعیت فعلی جمهوری اسلامی ایران ، خاطرنشان کرد : سازمان ملی استاندارد ایران دوران گذار را سپری می کند و آینده روشنی را پیش رو داریم بنابراین باید در چنین شرایطی مولفه های اقتصاد مقاومتی را در همه عرصه های زندگی رعایت کنیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران از همکاری و همراهی کارکنان این سازمان در تمامی عرصه ها قدردانی کرد و گفت : در این شرایط توانستیم قدمهای بزرگی را در سازمان ملی استاندارد ایران در جهت سلامت و امنیت جامعه برداریم و نباید از بروز مسائل و مشکلات زودگذر هراسی داشته باشیم .

 در این مراسم برنامه های متنوعی شامل مدیحه سرایی و تواشیح به اجرا درآمد همچنین اقای علی رضا افتخاری هنرمند ارزنده کشور نیز چند مورد از آواهای ماندگار خود را به اجرا درآورد که با استقبال حاضرین روبرو شد

بدر پایان مراسم نیز، مسئولان حاضر در این مراسم از جانبازان 8 سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آوردند.


 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993