امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان ملی استاندارد ایران

به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران، به  مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور معاونان، مشاوران، مدیران کل، مسئولین استانی و جمع کثیری از کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران، مراسم بزرگ داشتی، صبح روز یکشنبه 18 بهمن در  محل سالن شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد، در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با ذکر یاد و خاطره شهدای انقلاب و حرکت عظیم مردمی  به رهبری امام خمینی ( ره ) گفت : رشادت ها و فداکاریهای مردم بیدار جمهوری اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب ، طلیعه ی نور را برای جهان اسلام به ارمغان آورد که ما موظف به پاسداری از این نظام در تمامی عرصه های زندگی هستیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران به خاطرات دوران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : در آن روزها دانشگاه مرکز انقلاب شده بود، دانشجویان با شور و هیجان خاصی در تظاهرات شرکت می کردند.

وی با اشاره به جمله انقلاب ما انفجار نور بود تصریح کرد : این نور در تمام جهان گسترده شد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران به نقش پیروزی انقلاب اسلامی در 4 دهه اخیر اشاره کرد و گفت : براساس انقلاب 57 ، تجدید بنای تفکر اسلامی و انقلابی بر مبنای دین اسلامی ، ایدئولوژی اسلامی ، رهبری اسلامی ، احیای اخوت  ،  ارزشهای اسلامی و خودباوری ، منفعل شدن قدرتها در برابر اراده ملتها شکل گرفت.

پیروزبخت با بیان اینکه دنیا دیگر نمی تواند جایگاه جمهوری اسلامی ایران را نادیده بگیرد، خاطرنشان کرد : مردم کشورمان با هدایت رهبری فرزانه مشکلات را در دوران تحریم به خوبی پشت سرگذاشت .

رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، اظهار داشت : در ابلاغیه های سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه از سوی مقام معظم رهبری تکالیفی بر عهده سازمان ملی استاندارد ایران نهاده است و امروزه در شرایط پسا تحریم،  تعهد ما در قبال کنترل کیفیت تولیدات به ویژه تولید داخل با هدف کنترل واردات بی رویه به کشور بیش از پیش شده است.

 پیروزبخت ، تاکید کرد : باید با تلاش همگانی و پشتکار برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداریم.

این مراسم  توسط رضا رفیع هنرمند طنز پرداز سیمای جمهوری اسلامی به اجرا درامد و برنامه های متنوع و شادی توسط هنرمندان مطرح کشور اقای حامد زمانی و گروه موسیقی سنتی اوای به اجرا درامد

 گفتنی است : این در حاشیه این جشن باشکوه از برترین های مسابقات ورزشی بسیجیان شاغل در ادارات کل استان البرز با حضور مسئولان استانی با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993