امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

نشست مشترک بین سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری

نشست رئیس، معاونان و مشاوران سازمان ملی استاندارد ایران با رئیس و معاونان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 در کرج برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج سازمان ملی استاندارد، این نشست با هدف آشنایی و تعمیق همکاری های متقابل و استفاده از توانمندهای طرفین برای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
نیره پیروز بخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، در این نشست با بیان چگونگی نقش آفرینی سازمان بسیج مستضعفین و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در مداخلات اجتماعی سازمان ملی استاندارد ایران در این خصوص گفت: قصد سازمان ملی استاندارد ایران همکاری عملیاتی با سازمان بسیج مستضعفین در تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از حقوق مصرف کننده است.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران افزود:علاوه بر نقش آفرینی بسیج علمی در فرآیندهای تدوین، ممیزی و اجرای استاندارد، سازمان بسیج مستضعفین در نشر، اعتلا و ارتقای فرهنگ استاندارد در سطح جامعه نیز می تواندیاری گر سازمان ملی استاندارد ایران باشد.
جهانبخش سنجابی شیرازی، سرپرست پژوهشگاه استاندارد این نشست را مقدمه انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان دانست و عنوان کرد: سازمان بسیج مستضعفین دارای ظرفیت های علمی و اجرایی بسیاری است که امکان بهرمندی از این ظرفیت ها در آینده و با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان فراهم خواهد شد.
سپس وحید مرندی مقدم ، معاون نظارت بر اجرای استاندارد به پراکنش و پهنه گسترده حضور بسیج در سطح کشور اشاره کرد و گفت: از ظرفیت های سازمان بسیج می توان برای نظارت بر اصناف و واحدهای توزیع در سطح کشور استفاده کرد.
حسین قدیانی، رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در این نشست با اعلام آمادگی سازمان بسیج برای همکاری با سازمان ملی استاندارد ایران ، بسیج را یک نیروی مردمی حاکمیتی در خدمت به جامعه و نظام دانست و با توضیح اقدامات سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری  افزود: بسیج به علت حضور گسترده در تمامی مراکز علمی، اصناف، محلات و ... می تواند سازمان ها را برای نیل به اهدافشان یاری دهدکه در این راستا آمادگی کامل برای همکاری وجود دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993