امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری مراسم بزرگداشت اعیاد قربان و غدیر و هفته دفاع مقدس در سازمان ملی استاندارد ایران

به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران مراسم باشکوهی به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و هفته دفاع مقدس برگزار شد

 

 به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد این مراسم صبح روز یکشنبه مورخ چهارم مهرماه نود و پنج با حضور رییس، معاونان و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران و حضور گسترده بسیجیان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران به همراه خانواده هایشان برگزار گردید.

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم با تبریک اعیاد قربان و غدیر و در پی آن آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت : هفته دفاع مقدس جریان ساز اعتقاد و ایمان الهی و ایجاد روحیه بالا در حفاظت از کیان جامعه است.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، با اشاره به احادیث و روایات واقعه غدیر ، گفت : حضرت رسول اکرم ( ص ) در روز غدیر ، مسیر حق و روشن را برای همه مسلمانان معرفی کرد.

وی با تشریح وضعیت کنونی جامعه و استفاده از تاکتیک جنگ نرم توسط دشمنان ، پرهیز از تفرقه افکنی و حرکت به سمت پیشرفت و توسعه را راهکار مقابله با این شرایط دانست .

پیروزبخت در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع استاندارد در نگاه دولتمردان اظهار داشت : با تلاش و همت همه کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران ، امروزه نگاه ملت و دولت به موضوع استاندارد تغییر کرده و استاندارد به عنوان یک مطالبه ملی در جامعه مطرح است.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جمع کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران خواست که به دنبال تحقق فرامین مقام معظم رهبری در شعار اقتصاد ملی، اقدام وعمل و سیاست‌های دولت تدبیر و امید گام بردارید.

 گفتنی است در این جشن باشکوه که توسط مجری توانمند سیمای جمهوری اسلامی اقای حسینی اجرا شد، گروه تواشیح و همسرایی ذکر، آقای امید معنوی خواننده آئینی و آقای امیر کربلایی زاده کمدین مطرح کشور،  برنامه های متنوع و شادی به اجرا دراوردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993