امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران، این مراسم با حضور رییس ، معاونان ، مشاوران ، مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران و پژوهشگاه استاندارد،  مهمانانی از نواحی سپاه و بسیج استان البرز  و جمع کثیری از بسیجیان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران، در  صبح سه شنبه 7 آذر در سالن شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران برگزار گردید.

در این مراسم بعد از قرائت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و عرض خیر مقدم به حاضرین توسط مجری برنامه، آقای  نظام اسلامی، استاد پیرزاده و گروه تواشیح ولایت به اجرای برنامه پرداختند.

در ادامه نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم ، با تبریک آغاز ولایت امام زمان و روز بسیج مستضعفین ، اظهارداشت : در اندیشه امام(ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد، در این نگرش بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی  و حیاتی جامعه .

 رییس سازمان ملی استاندارد ایران بیان کرد : بسیج در صورتی می تواند نهادی جامع و شامل جهات متعدد و پایدار شناخته شود که نیازهای دایمی و باورها و ارزش های فرهنگی پدید آورنده آن به روشنی تعریف شوند، این نیازها ممکن است اقتصادی، سیاسی، فرهنگی یا نظامی باشند.

وی افزود : به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است كه شكوفه هاى آن بوى بهار وصل ، طراوت يقين و حديث عشق مى دهد. بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان چه در جنگ و چه در صلح ، بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.

پیروزبخت تاکید کرد : حضور بسیجی در همه زمان ها و عرصه ها برای تحقق اهداف نظام توانسته چالش ها و مشکلات را به نحو شایسته ای رفع کند.

پیروزبخت با تشریح تلاش های ماه های اخیر برای تصویب و به ثمر نشستن قانون جدید سازمان ملی استاندارد ایران ، گفت : بالاخره با پیگیری و تلاش مداوم ، مجمع تشخیص مصلحت نظام قانون جدید سازمان ملی استاندارد را تایید کرد و بدین ترتیب جایگاه سازمان ملی استاندارد در دولت ارتقا یافت .

وی افزود : از این پس و با تصویب این قانون فصل کار بسیجی وار فرارسیده است، تا با تلاش مضاعف از این دستاورد استفاده کنیم .

در این مراسم در کنار دیگر برنامه های متنوع، خواننده آئینی سید میلاد تاجزاده و  خواننده سنتی استاد خلج اجرای برنامه نموند.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولان حاضر در مراسم از از اسماعیل عاقلی ، فتح الله محمدی ، محمود فرمانی ، سید علی ملیحی و محمد حسین مسعودی فر به عنوان فرماندهان نمونه پایگاه مقاومت بسیج ادارات کل استاندارد استانهای سیستان و بلوچستان  ، لرستان ، گلستان ، همدان ، هرمزگان و همچنین ، اصغر صالح زاده ، سید سعید طباطبایی ، سیروس صارمی، حاجی رضا احمدی متمایل ، فرشید زعیمی ، محمد علی بیگلو ، شهربانو صفری ، میترا عرفانی فر، گیتی نریمانی و زهرا قربانی نیا به عنوان بسیجیان نمونه سازمان تجلیل به عمل آمد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993