امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

برگزاری مراسم جشن انقلاب در سازمان ملی استاندارد

به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران، به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن با شکوهی با حضور معاونان، مشاوران، مدیران کل، مسئولین استانی و جمع کثیری از کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران و آقای عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، و مهمانانی از نواحی سپاه و بسیج ادارت استان البرز صبح روز سه شنبه 17 بهمن در  محل سالن شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد، در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی ( ره ) و شهدای انقلاب به تفسیر سوره مبارکه فجر پرداخت و  فجر را به شکاف عمیق و رسیدن به روشنایی تعبیر کرد ایشان همچنین با الهام از این سوره مبارک روند شکل گیری تا پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و رهبری امام راحل را به روند ایه های این سوره تشبیه نمودند .

وی با اشاره به چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران ، عدد 40 را مقدس دانست و اظهار داشت: انقلاب در این سال به بلوغ خود رسیده که با بهره گیری از تجارب 39 ساله ، با دقت کافی قدم برمی دارد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در ادامه ضمن تشریح روند خوب سازمان از اعتماد مجلس شورای اسلامی و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به سازمان ملی استاندارد ایران قدردانی کرد و گفت: با تکیه بر اعتماد مسئولان و قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد ، نقش حاکمیتی و نظارتی خود را به نحو شایسته ای پیش خواهیم برد.

  در ادامه مراسم عزیز اکبریان، نماینده مردم البرز و رییس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تلاش رییس و معاونان سازمان ملی استاندارد ایران را در تهیه و تدوین قانون توسعه و تقویت نظام استاندارد بی بدیل دانست. وی این سازمان را فراملی توصیف کرد و اظهار داشت: دقت و سرعت باید مهمترین سرلوحه کار سازمان ملی استاندارد ایران باشد چرا که بروز هر خطایی جبران ناپذیر خواهد بود. اکبریان جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران را در قانون جدید که زیر نظر رییس جمهوری است نشان از اهمیت و استقلال سازمان ملی استاندارد ایران دانست و گفت : تمام سازمانها و نهادهای دیگر باید به قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ایران احترام بگذارند.

عزیز اکبریان در ادامه با اشاره به دستاوردهای انتقلاب اسلامی، این دستاوردها را علی رغم جنگ تحمیلی و عناد بی پایان دشمنان انقلاب مثبت ارزیابی و ضمن ناکافی دانستن این دستاوردها دولت مردان رابه  تلاش بیشتر در خدمت رسانی و رفع مشکلات دعوت نمود و همگان را به پرهیز از سیاه نمایی کاذب در وضعیت کشور فراخواند.

در این مراسم  که توسط اقای حاج محمدی مجریان و گویندگان توانمند صدا و سیما استان البرز اجرا شد در کنار برنامه های متنوعی که  توسط هنرمندان مطرح و گروه همخوانی محمد رسول الله به اجرا درامد، هنرمند حماسی آقای حامد زمانی به اجرای برنامه پرداختند.

 گفتنی است: این در حاشیه این جشن باشکوه از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی سازمان ملی استاندارد تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993