امروز : دوشنبه, 28 خرداد 1397

تصویری از پاهای بسته فرزند خمینی (ره)

 تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، پیکر شهیدی از دوران دفاع مقدس است که 18 سال پیش از زیر خاک کشف شده است.

عکس مورد اشاره، اردیبهشت سال 1373، توسط «احسان رجبی» به ثبت رسیده است. محل عکس‌برداری، ارتفاع 112، واقع در شمال منطقه عملیاتی فکه است.

در این عکس برادر حسین احمدی، پیکر شهیدی را که به تازگی تفحص کرده است را نظاره می‌کند.

پیکر این شهید که پس سال‌ها، چهره نمایانده است، ویژگی بسیار بارز و تکان‌دهنده‌ای دارد. دست‌ها و پاهای جسد با سیم تلفن بسته شده و در غربت و مظلومیت بی‌مانندی، به احتمال قوی، زنده به گور شده است.

سیم تلفن‌های دور پاها به خوبی مشخص است. این معامله‌ای است که بعثی‌ها با بسیاری از بسیجیان و پاسداران مظلوم گرفتار شده در حلقه محاصره فکه کردند.

آیا به راستی کسی جز این رزمندگان بی نام و نشان، شایستگی اطلاق عنوان «فرزند خمینی» را دارد؟

کسانی تنها به عشقِ آن نایب امام عصر(عج) وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها را به جان خریدند و با گوشت و پوست و خون خود، با امامِ عشق بیعت نمودند.

آی شما میراث‌داران روح الله ! وای بر روزگارتان! پاهای بسته این بسیجی، هشداری است هولناک برای شما! هیچ یادتان هست کدام میراث حضرت روح الله است که خودش فرمود اگر از آن غفلت کنید، گرفتار دوزخ الهی شده و خواهید سوخت؟؟

دیدگاه‌ها  

0 #2 یاسین 1394-11-03 11:16
با سلام ما مدیون خون شهدا یمان هستیم و چه خانواده های شهدایی که دوست دارند راه شهیدان را هر چند دین کوچک به مملکتشان ادا نمایند اما در خانه مانده اند اگر صدای مرا میشنوید خواهش میکنم از شما فراخوانی مانند تمام ادارجات برای کارکنان جه کارمندان چه بازنشستگان جهت عضویت فعال در بسیج بدهید و مطمئن باشید این کار خدا پسندانه است و مطمئن شوید به دست انانی که دوست دارند خدمتی انجام دهند میرسد حتی از طریق این پایگاهها و افراد بسیجی عضو آن میتوانید کارهای فرهنگی بزرگی انجام دهید با تشکر از لطفتان که صدای شهروند خود را میشنوید
نقل قول کردن
0 #1 ابراهیم 1393-10-22 12:23
ما کجا؟
اینان کجا؟
خدا ما را ببخشد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993